Çevik Şirket

Email

bilgi@ceviksirket.com

Telefon

0 532 446 76 15

Çalışma Saatleri

P.tesi - C.tesi 08:30 - 18:00

Bilkent Holding Tepe Betopan A.Ş. tepePAN Fabrikasında “Yol Arkadaşım Projesi”

Bilkent Holding Tepe Betopan A.Ş. Ankara, ASO 2. ve 3. Organize Sanayi Bölgesi’nde yerleşik tepePAN Fabrikasında mavi yakalılara yönelik “Kişisel Keşif, Bireysel Kalite, Kişisel Gelişim, Kurumsal Gelişim ve Süreç İyileştirme” modüllerinden oluşan “Yol Arkadaşım Projesi” başladı.

“Yol Arkadaşım Projesi” ile sürekli eğitim felsefesini firma içinde yaygınlaştırmak, mevcut ve istihdam edilecek insangücünün niteliğini geliştirmek ve kurum kültürüne katkı sağlayarak “biz” bilincini oluşturmayı amaçlamaktayız.

Eğitim Konuları
Modül 1 Kişisel Keşif
Kendini Anlamak, Birbirimizi Anlamak
İnsan İlişkileri ve Empatik İletişim

Modül 2 Bireysel Kalite
Bireysel Kalite Sorumluluğu
İş Yaşamında Profesyonel Davranış

Modül 3 Kişisel Gelişim
Stres ve Öfke Yönetimi
İşe Gelirken Yüreğini de Getirmek

Modül 4 Kurumsal Gelişim
Problem Çözme Teknikleri
“Ben”den “Biz”e Yolculuk – Kalite Çemberleri

Modül 5 Süreç İyileştirme
5S ve Toplam Kalite Yönetimi
Kaizen

Yöntem – Yaklaşım Modüllerde yer alan her bir eğitimin süresi 2 saattir. Modüller birbiri üzerine inşa edilmiştir. Bir başka deyişle birinci modül eğitimleri tamamlanmadan ikinci modüle geçilmeyecektir. Buna göre altı aylık bir eğitim süreci önerilmektedir. Ayda dört kez eğitim yapılacaktır. Her modülün uygulanması sonrasında bir “Ara Değerlendirme Atölye Çalışması” yapılacaktır. Böylece, o zamana kadar gerçekleştirilmiş olan eğitimin değerlendirilmesi, şirketin “psiko-sosyal iklimi”nin gözden geçirilmesi ve geri kalan sürenin akılcı kullanımına yönelik önerilerin formülasyonu mümkün olabilecektir.