Eğitim

Eğitim

Eğitim

Müşterisini “paydaş” ve “öğrenen insan” olarak ele alan, empati becerisi yüksek, ilişkilerinde kişisel haklara saygılı ve katılımcılara olumlu yönde model olabilen profesyonel eğitmen ve yöneticileriyle Argestar Danışmanlık (ÇevikŞirket), sistematik olarak düzenlediği insan kaynaklarını geliştirme hizmetlerinde onbinlerce kişiyi değişimin ve gelişimin rahatlatıcı rüzgarıyla tanıştırdı.

Bilginin en büyük güç olduğu çağımızda bireyler ve kurumlar kendilerini yeniledikleri oranda değişen koşullara uyum sağlayabilmektedir. Diğer yandan, günümüzde bilgi enflasyonu yaşanmaktadır. Artık, amaç profesyonel insanlarla stratejik olan bilgiye ulaşarak optimal faydayı sağlamaktır. Ancak, ülkemizde profesyonel insan kaynakları yönetimi, yöneticisi ve çalışanlar konusunda büyük bir açık yaşanıyor. Oysa, insan kaynakları yönetimi özellikle yetenek yönetimi bir işletmenin başarısında vazgeçilmez bir etkendir.

Bu manada, tüm resmi ve yarı resmi kuruluşlar ile özel sektör işletmelerimizin içinde bulunduğu yoğun değişim ve gelişim içerisinde karşılaşabilecekleri her türlü problem için zamanında, uygulanabilir, kaliteli, etkin, kalıcı ve ekonomik çözümler üretmeyi temel politikası olarak benimseyen Argestar Danışmanlık (ÇevikŞirket), örgütsel öğrenme yetersizliklerinin panzehirlerini kullanıcısının hizmetine sunmaktadır.

Argestar Danışmanlık (ÇevikŞirket), katalog eğitim veren bir şirket değildir. Tümüyle size özgü ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygun Kişisel Gelişim, yönetim ve liderlik, pazarlama ve satış, kalite, insan kaynakları, yalın üretim, tedarik zinciri gibi eğitimler için arayınız, lütfen.