Çevik Şirket

Email

bilgi@ceviksirket.com

Telefon

0 532 446 76 15

Çalışma Saatleri

P.tesi - C.tesi 08:30 - 18:00

İnovmak Makina San. ve Tic. A. Ş.’de Yönetim Danışmanlığı

Yönetim Danışmanı, Koç ve Eğitimci Dr. Mahmut Naci Çuhacı ile ilk defa 21-22-23 Ağustos 2019 tarihlerinde GEKA Teknik Destek programı kapsamında Aydın Sanayi Odası tarafından düzenlenen “KOBİ’lerde Kurumsallaşmanın Geliştirilmesi ve Markalaşmaya Geçiş Eğitimi”nde eğitici olarak görev aldığında tanışmıştım. Söz konusu üç günlük eğitim sonrasında kendisinden aile şirketimiz olan Karaoğlu Ziraat Aletleri A.Ş.’de yönetim danışmanı ve eğitimci olarak görev almasını istedik. Altı ay süren başarılı bir danışmanlık süreci yaşadık.

Dr. Çuhacı bu süreçte yeni bir şirket kurmamı önerdi. KOSGEB’te “Girişimcilik” eğitimi alan bir kadın bir girişimci olarak bu önerisi ilgimi çekti, yine kendisinin önerdiği ve ismini koyduğu İnovmak Makine San. ve Tic. A.Ş.’ni 08 Ocak 2020 tarihinde kurdum.

08 Ocak 2020 tarihinden beri şirketimin kuruluşu, marka tescili işlemlerini yapması, organizasyon ve yönetim yapısı ile süreçlerinin tanımlaması hizmetlerini etkinlikle yerine getirmiştir. Pazarlama ve satış geliştirme amacıyla rut planları kapsamında eğitimciliğini, danışmanlığını, koçluğunu ve mentorlüğünü sunmuştur. Gerek kişisel gerekse kurumsal gelişimim için özverili çalışmalarını esirgemeyen Dr. Çuhacı’ya çok teşekkür ederim. Kendisi ile çalışmaya devam etmenin memnuniyeti ile gelişmeye devam edeceğim.

02 Aralık 2020

Mediha KARAOĞLU İŞGÖREN
Yönetim Kurulu Başkanı