Çevik Şirket

Email

bilgi@ceviksirket.com

Telefon

0 532 446 76 15

Çalışma Saatleri

P.tesi - C.tesi 08:30 - 18:00

Kişisel Gelişim Eğitimi (Adana SGK)

Adana Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nde insan odaklı hizmet anlayışı ve uygulaması kapsamında kişisel gelişim eğitimleri tamamlandı.

Ülkemizde, Emekli Sandığı, SSK ve BAĞKUR sosyal güvenlik hizmetlerinin SGK çatısı altında toplanmasından sonra daha etkin, daha hızlı, daha kaliteli ve daha verimli uygulanabilmesi ve böylece vatandaş memnuniyetinin en üst düzeye çıkartılabilmesi amacıyla Adana Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tüm personeline kişisel gelişim eğitimleri tasarlanmıştır.

Başta Sosyal Güvenlik Kurumu olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları yöneticilerine ve memurlarına eğitimler veren Argestar Danışmanlık Ltd. Şti. (ÇevikŞirket) Genel Müdürü, Eğitimci ve Yönetim Danışmanı olan Dr. M. Naci ÇUHACI’nın verdiği kişisel gelişim eğitiminde Kendini Anlamak, Birbirimizi Anlamak; Etkili İletişim Kurabilme; Hizmet Süreçlerini İyileştirme Teknikleri; Ekip Çalışması: “Ben”den ”Biz”e Yolculuk konuları yer almaktadır.

Bu kapsamda, on gün süre ile aşağı yukarı 650 kişiden oluşan Adana Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü personeli beş ayrı grup halinde ve her grup oniki saat olmak üzere Kişisel Gelişim Eğitimi almıştır.

İl Müdürü Sayın Kaşif KILIÇ, yaptığı konuşmada; dünyada gelişmelerin yanı sıra hükümetimizin -insan odaklı- hizmet uygulamasının yaygınlaştırılması maksadıyla insan kaynağına ve teknolojiye büyük yatırım yapmaktadır. Bu bağlamda, daha önce Dr. M. Naci ÇUHACI’dan üst düzey yöneticiler olarak ve illerinde eğitim aldıklarını ve çok faydalandıklarını belirterek, bu eğitimlerin tüm personele de verilmesinin gerektiğinin altını çizmiştir.

Sayın KILIÇ; “SGK olarak insanımıza ve personelimize önem ve değer veriyoruz. Bu kapsamda insan kaynağımızın yeterliliklerinin daha da arttırılarak “vatandaş odaklı hizmet” anlayışının ve uygulamasının daha da iyileştireceğiz” dedi.