Çevik Şirket

Email

bilgi@ceviksirket.com

Telefon

0 532 446 76 15

Çalışma Saatleri

P.tesi - C.tesi 08:30 - 18:00

Kişisel Gelişim Eğitimleri (Şanlıurfa SGK)

Sosyal Güvenlik Kurumu insan kaynaklarının yetkinliklerinin arttırılması kapsamında, Sayın Kaşif KILIÇ’ın Şanlıurfa’ya Sosyal Güvenlik İl Müdürü olarak atanmasından sonra insan kaynağına yatırım yapılmaya başlanmıştır. Böylece, “İnsan Odaklı Hizmet Anlayışı”nın kurumda yerleşmesi amaçlanmaktadır.

Son yıllarda firmamızca düzenlenen eğitimler:

“Pozitif Düşünce”, “Etkili İletişim”, “Ben’den Biz’e Yolculuk”, “Kurumsal Bağlılık” konularını kapsayan Kişisel Gelişim Eğitimi verilmiştir.

Bu eğitimin etkin ve verimli geçmesinden sonra Öğrenme ve Gelişim Yolculuğuna devam eden Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nde “İş Yaşamında Profesyonellik ve Etkili İnsan Olmak” ile “Hizmet Süreçlerini İyileştirme Teknikleri” konularında bilgi, birikim ve deneyim paylaşımında bulunulmuştur.

İl ve ilçe merkezlerinde görevli tüm personelin iki ayrı grup halinde katıldığı eğitim, her grup için toplam iki gün sürmüştür.

23-26 Haziran 2014 tarihlerinde ise Stres ve Öfke Yönetimi, Özgüven Geliştirme ile Çağdaş Yönetim Teknikleri eğitimleri gerçekleştirilmiştir.